Co Was czeka w Wgrasie? W skrócie:
- 50 retro-komputerów – od 8-bitowców z lat 80 do prawie „dzisiejszych” zestawów z połowy XXI w.
- kilkanaście stanowisk z konsolami – od Atari 2600 z 1977 r. do Playstation 3!
- kilkaset artefaktów do oglądania, czytania i zabawy.
Zabawa wGra Się? potrwa od 18:00 do 01:00
Jak dotrzeć do muzeum? Wjazd od ul. Dowborczyków, przez bramę/dyżurkę na parking.
Po zaparkowaniu należy kierować się w sam koniec podwórka. Ostatnia klatka, w budynku po prawej stronie – Muzeum znajduję się na trzecim piętrze.
Data:
sobota, 16.05.2026, 18:00 -01:00
Wykonawca / Organizator:
WGraSie
Lokalizacja:
WGraSie
ul. Dowborczyków 17/19
90-019 Łódź
Bilety:
Wstęp bezpłatny - 0 PLN




