Czerwony Dywan to trzynasty solowy album Palucha. Krążek zaledwie trzy tygodnie po premierze okrył się podwójną platyną! Lirycznie w dużej mierze album skupia się na świecie showbiznesu i wszechobecnej potrzebie atencji, która występuje już nie tylko wśród kolegów z branży ale dotyczy całego dzisiejszego pokolenia. Nie zabraknie jednak lżejszych numerów takich singlowa „Spłata” na bicie Julasa czy osiedlowych bengerów jak teledyskowy „Mój Kościół” produkcji APmg.
Paluch
Zadebiutował w 2004 roku materiałem „Życie jest piękne”. Niedługo potem dołączył do grupy Aifam, z którą nagrał wydany w grudniu 2005 krążek „Nasza rewolucja”. Wkrótce raper zaczął prace nad kolejnym solowym materiałem. Jego twórczością zainteresowała się wytwórnia Druga Strefa Records, pod której skrzydłami ukazała się nowa płyta Palucha, zatytułowana „Biuro Ochrony Rapu”.
W 2009 wyszedł album „Pewniak” nakładem Fonografiki, na której znaleźli się min. Onar, Peja, Kaczor, PtP.W 2010 Paluch wraz z Dj’em Story dołączają do Diilgangu i wspólnie, dokładnie 10.10.10 wydają kolejny album pt. „Bezgranicznie oddany”-nakładem BOR Records.
Zasady bezpieczeństwa podczas koncertu:
- Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
- Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica, chusta itp.).
- Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
- Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników.
- Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu.
Data:
piątek, 13.08.2021, 19:00
Wykonawca / Organizator:
Placuh, Solar
Lokalizacja:
Ogrody Geyera
ul. Piotrkowskka 293/305
93-004 Łódź
Bilety:
Bilety - 59 PLN
